O BCK

O Business Centre Košice

Vďaka svojmu umiestneniu v centre metropoly východného Slovenska tvorí areál BUSINESS CENTRE KOŠICE jednu z hlavných dominánt mesta.


Kancelárske a komerčné priestory s celkovou kapacitou 35 000 m2

Vzdušné, priestranné a presvetlené priestory ponúkajú možnosť variabilného interiéru na základe individuálnych potrieb a požiadaviek klientov. Okrem jednotlivých kancelárií je možný aj praktický a v súčasnosti veľmi žiadaný open-space.

Dobrá dopravná dostupnosť biznis centra

Areál BCK je vzdialený iba 8 minút chôdze od historického centra Košíc a 10 minút autom na medzinárodné letisko. Vďaka skvelej lokalite je k dispozícií priame napojenie na hlavné ťahy ciest a tiež na diaľničný obchvat.
Priamo pred objektom BCK je umiestnená zastávka mestskej a prímestskej hromadnej dopravy.

Business Centre Košice

Business Centre Košice

Parkovanie

Bezpečné parkovanie zabezpečujú nielen vonkajšie parkoviská, ale aj priestranné podzemné garáže. Všetky parkovacie státia s celkovou kapacitou 710 miest sú napojené na bezpečnostný kamerový systém.
V rámci priestorov našich parkovísk je k dispozícii aj priestor na bezpečné odkladanie bicyklov či parkovanie motocyklov.

Zabezpečenie komerčných priestorov

Pre zabezpečenie nerušených podmienok na prácu a minimalizovanie rizík je prístup návštev ku konkrétnemu nájomníkovi koordinovaný prístupovým systémom.
Celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom, vďaka ktorému sú pod kontrolou nielen vstupy, ale aj spoločné priestory a okolie objektu.

Vysoké štandardy kancelárií

Vysoký technický a architektonický štandard komplexu BCK zodpovedá požiadavkám súčasného trhu, novodobým trendom a tiež potrebám aj tých najnáročnejších klientov.

Prevádzkovateľom BCK je spoločnosť VSH development a.s., ktorá sa strategicky zameriava na dlhodobý a krátkodobý prenájom nebytových priestorov v existujúcom Business Centre Košice. Je súčasťou skupiny CTR.