BCK etapa II

Kancelárie na prenájom na Žižkovej/Štúrovej ulici

Druhá etapa BCK je situovaná na rohu Žižkovej a Štúrovej ulice v Košiciach. Naše najnovšie Business centrum bolo dokončené v roku 2020 a poskytuje viac ako 7 000 m² kancelárskych priestorov, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom umožňujúcim pohodlnú a efektívnu prácu.

BCK Kosice Stage II Office

Najmodernejšia technológia, svetlá a tichá

Fasáda budovy druhej etapy BCK sa perfektne hodí k modernému vzhľadu BCK I a už teraz predstavuje jednu z dominánt Košíc. Najmodernejšie technológie a služby spĺňajú najvyššie požiadavky. Veľké okná zaručujú presvetlenie priestorov denným svetlom.

Zvukovo izolované sklo Vás chráni pred hlukom veľkomesta a zabezpečuje prácu v tichom prostredí. Štruktúrovaná kabeláž zo sklenených vlákien Vám poskytne vyššiu rýchlosť pripojenia a internetu. Profesionálny systém klimatizácie a kúrenia udržuje teplotu vždy na dostatočnej úrovni.

Večera, obed a prestávka na kávu

Ázijská reštaurácia na prízemí ponúka Vám a Vašim zamestnancom možnosť vychutnať si lahodný obed alebo večeru na mieste.

Ak sa Vám žiada prestávka na kávu, kaviareň Café Delice – situovaná v prvej etape BCK, hneď na ulici oproti – je vzdialená necelú minútu chôdze.

Vybavenie pre najlepšiu službu

Kancelárie v druhej etape BCK ponúkajú doplnkové vybavenie poskytujúce služby najvyššej úrovne:

  • niektoré kancelárie majú priamy prístup na vlastnú terasu
  • podzemná garáž pre každú kancelársku jednotku
  • prenajímateľné zasadacie miestnosti (BCK I)

Váš kontakt na BCK etapa II

Ak si chcete prenajať kancelárske priestory v druhej etape BCK, dozvedieť sa viac informácií či dohodnúť si dátum prehliadky, prosím, kontaktujte ma:

Ing. Gabriela Kecskés
Sales Manager CTR Business center Košice a.s. a CTR Multicenter Košice a.s.
email: info@bck.sk
mobil: +421 905 505 650