CTR group a.s.

 

logo Cafe Delice 2

 

Vináreň a kaviareň s terasou

Každý z nás je iný a predsa nás niečo spája dobré jedlo a dobré pitie. Café Délice wine & coffee vám predstavuje širokú ponuku nápojov a sladkých dobrôt profesionálnepripravenú kávu značky illy, jedinečné vína, skvelé domáce limonády, kvalitné čaje a pravé talianske koláče či domácu štrúdľu. To všetko si môžete vychutnať v klimatizovaných fajčiarskych a nefajčiarskych priestoroch, v lete pribúda terasa. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a neobmedzené pripojenie na WiFi.

Vináreň

Lahodné, svieže a iskrivé vybrať si z našej ponuky vín nie je nikdy ľahké. Všetky sú totiž kvalitné. Náš odborne školený personál vám ochotne pomôže s výberom. Naša ponuka vín je zostavená z kvalitných odrôd nielen z Európy, ale aj zo Slovenska. O krem tradičného vína vám radi ponúkneme aj barikové víno, sekty a šampanské. Súčasťou vinotéky je aj certifikovaný someliér .

Kaviareň

Patríte k milovníkom dobrej kávy? Kvalitná káva illy vám spríjemní každú časť dňa. E spresso illy má mramorovú orieškovú krému, ktorá zostáva ešte dlho po zamiešaní. Jej silná, intenzívna, v yvážená chuť a príjemný pocit t rvá i niekoľko desiatok minút po vypití. Tento efekt sa dosiahol zmiešaním až deviatich jedinečných druhov odrody Arabica najvyššej kvality. Či už máte radi espresso, cappuccino alebo espresso freddo, naše baristky vám každou šálkou kávy spríjemnia deň.

Fajčiarsky salónik

Našim zákazníkom ponúkame posedenie vo fajčiarskom salóniku, kde si pri skvelej káve môžu vychutnať svoje obľúbené cigary.

   


Galéria